Hlavní stranaPortfolio › E-letter Okolobytu.cz

E-letter Okolobytu.cz

Díky E-letteru Okolobytu.cz se aktuální informace nezbytné pro správu bytového fondu v družstevním či osobním vlastnictví dostávají pravidelně právě těm, kteří o to projeví zajem. Titul se zaměřuje především na potřeby malých bytových družstev a společenství vlastníků (SVJ), informace v něm ale mohou být přínosné i pro řadové vlastníky a kohokoli, kdo se zajímá o témata související s bydlením.

Čtenáři v e-letteru naleznou články o legislativních povinnostech, o aktuálních možnostech financování, přípravě a realizaci rekonstrukcí či výběrových řízeních. Nechybí novinky, rady a zajímavosti z oblasti zařizování interiérů, právní poradna a adresář realizačních firem a výrobců stavebních materiálů.

E-letter je rozesílán zdarma pětkrát ročně elektronickou poštou (25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu) na e-mailové adresy zhruba 7 200 malých bytových družstev, SV a individuálních zájemců. Databáze kontaktů je průběžně rozšiřována.

Prohlédněte si ukázkové vydání. Přihlásit se k odběru E-letteru Okolobytu.cz můžete vyplněním krátkého formuláře (e-mail a vaše jméno) na www.okolobytu.cz/newsletter. Společně s potvrzením registrace obdržíte odkaz na aktuální vydání e-letteru.

Chci spolupracovat

Ke stažení[na začátek stránky]

K prohlížení souborů PDF potřebujete Adobe Reader
Stáhnout Adobe Reader