Hlavní strana / Portfolio

Portfolio

Obálka časopisu Okolo bytu

Tištěný časopis Okolo bytu

Čtvrtletník Okolo bytu je určen vedení a členům bytových družstev a SVJ. Zaměřuje se na oblasti související se správou a rekonstrukcí bytových domů, právní otázky i sousedské vztahy.

zobrazit podrobnosti a ukázky

Obálky tematických publikací

Tematické publikace

Dvojice publikací řady Komplexní řešení – Bytový dům a Panelový dům a byt – poskytuje praktické rady a představuje novinky a trendy v dané oblasti.

zobrazit podrobnosti a ukázky

Obálka e-publikace iRádce

iRádce

Řada pravidelně aktualizovaných e-publikací s praktickými informacemi pro bytová družstva a společenství vlastníků. Každý iRádce má své aktuální téma.

zobrazit podrobné informace

E-letter Okolobytu.cz

Elektronický zpravodaj přináší aktuální informace pro bytová družstva a SVJ – upozorňuje na legislativní změny, dotační programy, termíny seminářů i další zdroje informací.

zobrazit podrobné informace

Informační portál Okolobytu.cz

Komplexní informační portál určený k předávání praktických poznatků a zkušeností mezi obyvateli bytových domů – vlastníky, členy bytových družstev i správních orgánů BD a SVJ.

zobrazit podrobné informace

Mediální služby

Příprava veškerých tiskovin (letáky, publikace, klientské časopisy) podle zadání klienta, návrhy marketingových strategií, příprava a realizace reklamních kampaní. Zpracování prezentací aktualit, novinek a dalších informací klienta, nákup reklamního prostoru v médiích.

zobrazit podrobné informace