Hlavní strana / O Media Advice

O Media Advice

Hledáte vhodné řešení nebo technologii pro svůj dům? Sháníte spolehlivého dodavatele stavby či zařízení? Pomůžeme vám se správně rozhodnout. Prostřednictvím svých tištěných publikací a on-line projektů poskytujeme čtenářům aktuální informace, které jim pomáhají účinně, s menší námahou a finančními náklady stavět, rekonstuovat a bydlet. Díky nám si snáze a rychleji vyberete postupy, materiály a konkrétní výrobky, které jsou pro výstavbu, rekonstrukci nebo zvyšování komfortu vašeho bydlení optimální.

Ať už se jedná o bytová družstva a společenství vlastníků, nebo o majitele rodinných domů, příznivce internetových, nebo tištěných médií, naleznou u nás odpovědi na své otázky, inspiraci v podobě zkušeností druhých a řešení, která se osvědčila.

Dodavatelům stavebních materiálů či technického zařízení budov a poskytovatelům služeb souvisejících s bydlením usnadňujeme prezentaci jejich nabídky cíleně těm čtenářům, kteří se o danou oblast aktivně zajímají. V současnosti jsou velkou skupinou potenciálních zákazníků především obyvatelé bytových domů, kteří plánují kompletní rekonstrukci – například výměnu oken a výtahu, zateplení vnějších stěn a střechy, přechod na vlastní zdroj vytápění nebo třeba vybudování střešní nástavby.

Souběžně s vydáváním vlastních publikací se zabýváme také zpracováním klientských propagačních tiskovin „na klíč“, mediálním zastoupením a PR činností. Svým klientům, splupracujícím odborníkům a firmám umožňujeme pružně reagovat na poptávku jejich zákazníků. Naši partneři díky tomu své produkty a služby propagují levněji a účinněji, mají více zákazníků a mohou více času i financí věnovat rozvoji své firmy.