Hlavní strana / Chci spolupracovat

Chci spolupracovat

Podílejte se na přípravě některého z našich projektů a zviditelněte tak sebe nebo svoji firmu! Dodáte-li nám informace ze svého oboru, které budou přínosné pro naše čtenáře z řad bytových družstev a SV, rádi na dané téma připravíme článek, kde budete uvedeni jako autoři či odborní garanti. Další možností spolupráce je poskytování odborných odpovědí na fóru Okolobytu.cz v roli ověřeného diskutéra-specialisty.

Vyplněním a odesláním níže uvedeného formuláře se k ničemu nezavazujete – naši pracovníci vás do dvou dnů kontaktují a poskytnou vám podrobnější údaje a odpovědi na vaše dotazy. Abychom vás mohli na základě vaší odbornosti vhodně zařadit a následně se s vámi spojit, je nezbytné, abyste vyplnili alespoň pole označená *.

Tituly

Zaškrtněte, prosím, projekty, na kterých byste rádi spolupracovali.
Kontakt na vás

Všechny údaje, které vyplníte, budou využity výhradně našimi pracovníky za účelem spojení s vámi. Telefonní číslo i e-mail si necháváme pro sebe a neposíláme na ně žádné nevyžádané zprávy. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním zadaných informací v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.